Система нейрофізіологічна «Сімплекс ЕЕГ-25», 25-канальний комп'ютерний електроенцефалограф
- В наявності
![Система нейрофізіологічна «Сімплекс ЕЕГ-25», 25-канальний комп'ютерний електроенцефалограф](https://images.prom.ua/5685528339_sistema-nejrofiziologichna-simpleks.jpg)
![Система нейрофізіологічна «Сімплекс ЕЕГ-25», 25-канальний комп'ютерний електроенцефалограф, фото 3](https://images.prom.ua/5666563215_w201_h201_sistema-nejrofiziologichna-simpleks.jpg)
- +380 (63) 757-40-40
- +380 (67) 757-40-40
Замовлення тільки за телефоном
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 17:00 Вівторок 10:00 - 17:00 Середа 10:00 - 17:00 Четвер 10:00 - 17:00 Пʼятниця 10:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 757-40-40Відділ продажу - Viber, Telegram+380 (63) 757-40-40+380 (67) 757-40-40Відділ продажувул. Тобольська 42, оф. 336-2, Харків, Україна
Система нейрофізіологічна "Симплекс ЕЕГ-25/39", 25/39-канальний комп'ютерний електроенцефалограф
- 25/39 ЕЕГ-каналів (як референтний електрод може використовуватися виділений Ref (25/39 ЕЕГ-каналів), вушні електроди А1, А2 (23 ЕЕГ-канали) або центральний електрод Cz (24 ЕЕГ-канали)
- виділений канал для ЕКГ
- виділений канал для ЕОГ
- 6/8 додаткових диференціальних каналів
- синхронний тривалий відеозапис обстеження за допомогою IP-камер
- можливість підключення спеціальних електродних систем для тривалої реєстрації ЕЕГ
- можливість підключення зовнішнього блоку SpO2
- безперервне вимірювання імпедансу в режимі реєстрації
- широкі можливості розширення: тривалий ЕЕГ-відеомоніторинг, ПСГ (полісомнографія), ВП (викликані потенціали), БОС (біологічно зворотний зв'язок), МЦФ (моніторинг церебральної функції / амплітудно-інтегрований електроенцефалограф для діагностики ураження структур головного мозку під час гіпоксії плода (аЕЕГ))
- Можливість організації хмарного сховища
Завантажити брошуру
Кнопка на корпусі приладу дає змогу перемикати режим роботи безпосередньо з електронного блоку, а індикація на передній панелі завжди підкаже, в якому режимі перебуває прилад нині. Індикація імпедансу на електронному блоці та безперервне вимірювання імпедансу в режимі реєстрації дають змогу постійно відстежувати і своєчасно коригувати якість накладення електродів, домагаючись тим самим якісного запису ЕЕГ.
Реєстрація ЕЕГ
Під час реєстрації можуть використовуватися монополярні, біполярні та змішані монтажі в схемах "10-20" і "10-10". У монтаж можуть включатися будь-які поліграфічні канали (ЕКГ, ЕОГ, дихання (ороназальний потік, екскурсія грудної клітки, екскурсія черевної стінки), звук (датчик хропіння), положення тіла, рух кінцівок, SpO2 і т.п.).
Монтаж може перемикатися в будь-який момент: перед реєстрацією, під час реєстрації, у процесі перегляду та аналізу ЕЕГ після запису.
Можливо задавати різні параметри для різних каналів. Наприклад, за неможливості видалити тренд ізолінії ЕЕГ у лобових відведеннях можна тільки для цих відведень увімкнути вищі значення фільтра верхніх частот. Змінити параметри будь-якого каналу можна прямо в процесі реєстрації.
У режимі поділу екрана в одній половині можна спостерігати процес реєстрації, в іншій - переглядати вже зареєстровану ЕЕГ.
Програмне забезпечення дає змогу проводити стандартні під час ЕЕГ-досліджень функціональні проби (фотостимуляція, фоностимуляція, гіпервентиляція, відкривання очей). Крім того, можна виконувати інші функціональні проби будь-якої тривалості та в будь-якій послідовності.
Є гнучкі можливості програмування стимуляторів.
За процесом реєстрації ЕЕГ можна спостерігати не тільки на комп'ютері, до якого під'єднано прилад, а й з будь-якого комп'ютера, що перебуває в цій же локальній мережі.
Після закінчення реєстрації ЕЕГ можна переглядати в режимі "як записано" - емулюючи паперовий запис.
Автоматичний (on-line, під час запису) пошук пароксизмальної активності. Можливість вручну задавати параметри пошуку феноменів.
Автоматична зупинка стимуляції при виявленні пароксизмальної активності.
Виведення попереджувального повідомлення на стрічку ЕЕГ у разі виявлення пароксизмальної активності.
Аналіз ЕЕГ
Можна аналізувати будь-яку ділянку запису або весь запис (з розбивкою на епохи).
Оскільки прилади дають змогу реєструвати ЕЕГ не тільки в межах стандартних 35 Гц, а й у ширшій частотній смузі, то і під час спектрального аналізу можна аналізувати не тільки стандартні діапазони (альфа, бета, дельта і тета), а й будь-які інші, які задані користувачем.
Топографічне картування
Програма дає змогу будувати карти практично будь-якого параметра: амплітуди ЕЕГ, потужності спектра в усьому діапазоні частот, у певних частотних діапазонах, індексів ритмів тощо.
Пошук спайків і гострих хвиль проводиться автоматично
У результаті пошуку програма видає список
виявлених феноменів і дає змогу будувати карти розподілу цих феноменів по скальпу.
Програма дає можливість проводити також когерентний і кореляційний аналіз ЕЕГ, будувати карти когерентності. Після проведення математичного аналізу ЕЕГ програма дає змогу створити в протоколі обстеження автоматично сформований опис ЕЕГ. Крім того, лікар може відредагувати протокол на свій розсуд, додати будь-які малюнки та графіки.
Побудова трендів
Програма дає змогу будувати тренди за компонентами спектра, індексами ЕЕГ, амплітудними параметрами сигналів, ЧСС, кількістю та амплітудою феноменів епілептиформної активності тощо в будь-яких обраних відведеннях.
Незалежно від тривалості запису весь тренд розміщується на одному екрані. При цьому переключитися на будь-який фрагмент запису, що викликає сумнів, з вікна трендів можна одним натисканням на кнопку миші.
Модуль Симплекс-Відео
Синхронний запис ЕЕГ і відео з однієї, двох або трьох IP-камер.
Модуль Симплекс-ПСГ
Багатогодинна синхронна реєстрація ЕЕГ, поліграфічних каналів, відеозображення, аналіз структури сну і кардіореспіраторних порушень уві сні - це набір, необхідний для якісного ПСГ-обстеження.
Модуль Симплекс-МЦФ
програма та обладнання, що перетворюють електроенцефалограф на монітор церебральної функції (амплітудно-інтегрований електроенцефалограф для діагностики ураження структур головного мозку під час гіпоксії плода (аЕЕГ))
Синхронний відеозапис під час моніторингу Представлення інформації на екрані у вигляді стислих трендів аЕЕГ, ЕЕГ, ЕКГ, SpO2 тощо. Програмне автоматичне виділення патологічних аЕЕГ-патернів з можливістю оповіщення.